ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE

WYMIANA WALUT ONLINE

WYMIANA WALUT ONLINE

WYMIANA WALUT ONLINE Wymiana walut online staje się w Polsce bardzo popularną usługą. Nic w tym dziwnego, kantory internetowe mają wile zalet, które górują nad ich stacjonarnymi odpowiednikami. Lata wstecz, w okolicach przełomu 1989 roku, wymiana walut była bardzo dochodowym interesem. Wiele osób, które zajmowały się tym, dorobiło się naprawdę niebotycznych kwot. Kiedyś jednak, specyfika… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Karta kredytowa - czy warto

KARTA KREDYTOWA – ZA I PRZECIW

KARTA KREDYTOWA – ZA I PRZECIW Plastikowa karta kredytowa, zwana popularnie kredytówką to niezwykle praktyczny instrument płatniczy. Przy jej pomocy zapłacimy za zakupy w osiedlowym sklepie, opłacimy kurs taksówką, zakupimy bilety lotnicze, uregulujemy rachunek za hotel, a nawet opłacimy rachunki za czynsz czy wodę. Korzystanie z niej jest często prostsze niż używanie gotówki. Niewielki kawałek… Czytaj dalej »

0 komentarzy
JAK BEZPIECZNIE ROBIĆ ZAKUPY W SIECI

JAK BEZPIECZNIE ROBIĆ ZAKUPY W SIECI

JAK BEZPIECZNIE ROBIĆ ZAKUPY W SIECI Nadal najwięcej zakupów robimy w sklepach stacjonarnych, ale coraz częściej przenosimy je także do sieci. Zakupy w e –sklepie są coraz powszechniejsze. Sprzyja temu stała dostępność towarów, brak przerw wymuszonych godzinami, czy nawet całymi dniami, a przede wszystkim zdecydowanie niższe ceny. Tym niższym cenom sprzyja brak konieczności budowania sieci… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Konto dla dwojga I Wspólne konto bankowe I Konto dla pary

KONTO BANKOWE DLA DWOJGA

KONTO BANKOWE DLA DWOJGA Posiadanie wspólnego konta bankowego staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Czy takie rozwiązanie jest możliwe tylko dla małżeństw, czy mogą z niego korzystać również pary bez ślubu? Jakie są największe wady i zalety wspólnego konta? Na te oraz inne ważne pytania, odpowiemy w tym artykule.  Wspólne konto bankowe –… Czytaj dalej »

0 komentarzy
OBOWIĄZEK WPROWADZENIA KAS FISKALNYCH

OBOWIĄZEK WPROWADZENIA KAS FISKALNYCH

OBOWIĄZEK WPROWADZENIA KAS FISKALNYCH Ustawa, która wchodzi w życie 1 maja 2019 roku, nakłada obowiązek korzystania z kas fiskalnych online w firmach. Ma na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych i wyeliminowanie ukrywania dochodów przedsiębiorców. Każdy kto prowadzi firmę będzie musiał wymienić dotychczasową kasę na kasę online, która za zadanie ma przesyłanie praktycznie na bieżąco każdej… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Jak napisać dobre CV

JAK NAPISAĆ DOBRE CV

JAK NAPISAĆ DOBRE CV Każdy, kto kiedykolwiek szukał pracy, wie jak trudno napisać dobre i oryginalne CV. Dla wielu ludzi poszukiwanie wymarzonej pracy jest frustrujące, kiedy po odpowiedzi na dziesiątki ofert pracy telefon milczy zaczynają się zastanawiać “Co jest ze mną nie tak?”. Powodem może być CV, które nie było wystarczająco atrakcyjne. Jak sprawić, aby… Czytaj dalej »

0 komentarzy
DORADCY FINANSOWI - POMOCNI CZY NIE

DORADCY FINANSOWI – POMOCNI CZY NIE?

DORADCY FINANSOWI – POMOCNI CZY NIE? Na temat tego, czy warto korzystać z pomocy doradców finansowych przy planowaniu inwestycji lub jej kredytowaniu zdania wśród klientów banków są podzielone. Nic dziwnego, są osoby, które skorzystały z tego rodzaju pośrednictwa, a raczej doradztwa i sobie to chwalą. Ale są też takie, które uważają, że doradzony kredyt nie… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Finanse w okresie świątecznym

FINANSE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

FINANSE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM Okres świąteczny to czas, w którym wielu z nas odczuwa poważny brak gotówki – szczególnie jeżeli chodzi o organizację rodzinnej imprezy. Bardzo często okazuje się, że nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapewnić naszym bliskim ciekawe atrakcje oraz suto zastawiony stół. Finanse w okresie świątecznym – pożyczka rozwiązaniem? Z tego powodu… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Sprzedaż wysyłkowa

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA – JEJ CIEMNE STRONY Bardzo dużo osób swoją przygodę z biznesem rozpoczyna od sprzedawania w sieci. Ta droga wydaje się być prosta i niewymagająca dużo kapitału. Sprzedaż wysyłkową można rozpocząć nawet w mieszkaniu, nie trzeba od razu handlować sprzętami o dużych gabarytach i zakładać firmy o wielkim zasięgu. Co byśmy jednak nie sprzedawali,… Czytaj dalej »

0 komentarzy
marketing szeptany

MARKETING SZEPTANY

MARKETING SZEPTANY Co zrobić, aby o nas słyszano? Od czego to zależy? Jak się za to zabrać? Marketing szeptany, to w wielkim skrócie nic innego, jak opinie innych ludzi na temat naszej firmy, usługi, bądź produktu. Tak więc, co zrobić, by zaczęto o nas rozmawiać? Na to składa się wiele czynników, ale zaczniemy od najprostszych.… Czytaj dalej »

0 komentarzy